Home / Oferta / Maszyny CNC / Silver 150-300

SILVER 150-300

Wycinarka plazmowa SILVER 150-300

Silver to doskonały wybór nie tylko na początek przygody z przecinarkami plazmowymi CNC, ale również świetnie spisująca się wycinarka plazmowa dla profesjonalnych potrzeb przemysłowych i działów utrzymania ruchu. Ploter plazmowy KT7 CNC doskonale sprawdza się w zadaniach wymagających precyzji. Pełna, ocynkowana konstrukcja obrabiarki sterowanej numerycznie, odpowiednio dopasowana nośność stołu roboczego wycinarki plazmowej Silver 150-300, sprawdzony, łatwy w obsłudze sterownik maszyny to tylko niektóre cechy przemawiające za pracą z maszyną plazmową KT7 CNC.

Plazma w obabiarkach CNC

Nowoczesne wycinarki plazmowe umożliwiają szybką pracę w materiale zachowując jednocześnie niezwykle wysoką precyzję wycinanych detali.

Proces cięcia nie wymaga podgrzewania materiału, szczelina cięcia jest wąska, zakres grubości materiału bardzo szeroki zaczynający się od 1mm. Koszty pracy przecinarki plazmowej CNC są niskie w porównaniu z innymi technikami obróbczymi. Zautomatyzowany palnik plazmowy to doskonałe rozwiązanie obróbcze idące w parze z precyzyjnymi ploterami plazmowymi sterowanymi numerycznie.

150-300 SILVER

Wodny Stół Roboczy wycinarki plazmowej

Pole robocze obrabiarki CNC pokrywa się z najpopularniejszymi rozmiarami blach dostępnymi na rynku, możliwość pracy do 57 mm. grubości oraz znane z innych aplikacji KT7 CNC systemy sterowania sprawiają iż wśród wypalarek plazmowych klasa Silver znajduje szerokie spektrum odbiorców w Polsce i poza granicami kraju.

Sterowana numerycznie wycinarka plazmowa wnosi nową jakość do procesów produkcyjnych. SILVER 150-300 to maszyna CNC na światowym poziomie. Stół wodny plotera plazmowego gwarantuje łatwą i czystą pracę bez konieczności stosowania systemów filtracyjnych.

Ocynkowana konstrukcja plotera plazmowego

By zapewnić maksymalny poziom ochrony antykorozyjnej wszystkie elementy obrabiarki cnc są w pełni ocynkowane.

Dzięki temu przecinarka plazmowa sterowana numerycznie Silver 150-300 jest całkowicie odporna na rdzę, co gwarantuje bezawaryjną pracę przez wszystkie lata eksploatacji plotera plazmowego.

Jakość i Cena maszyny CNC

Dzięki doświadczeniom zespołu KT7 CNC zaprojektowano i wdrożono do produkcji ploter plazmowy łączący w sobie ogromną jakość z przystępną ceną. Polska wypalarka plazmowa Silver to między innymi zintegrowany moduł sterowniczy, pełne ocynkowanie i kompaktowa konstrukcja. Dodając do tego legendarna bezawaryjność wypalarek plazmowych KT7 CNC otrzymujemy rozwiązanie większości problemów warsztatów, fabryki i działów utrzymania ruchu. Obrabiarka plazmowa SILVER 150-300 to nowa jakość na wyciągnięcie ręki.

Jakość i Cena maszyny CNC

 • niezwykle atrakcyjna cena
 • w pełni ocynkowana konstrukcja
 • łatwa obsługa
 • cięcie do 57mm.
 • zwarta konstrukcja
 • wysoka precyzja pracy
 • Precyzja pracy wypalaki sterowanej numerycznie

  Precyzyjne Sterowanie Numeryczne (CNC) maszyn pozwala z niebywała dokładnością kierować urządzeniem tnącym. Łuk plazmowy bądź płomień tnący zestawu tlenowo-gazowego w parze z odpowiednim rozwiazaniem KT7 CNC wprowadza procesy przemysłowe na nieosiagalny dotychczas poziom.
  Bezawaryjność, sprawdzone rozwiązania oraz ogromne doświadczenie w dostarczaniu maszyn do plazmowej obróbki blach na całym świecie dają absolutną pewność jakosci maszyn KT7 CNC. Oszczędność czasu i pieniędzy jest widoczna od pierwszych chwil użytkowania wycinarki plazmowej. Ławość obsługi sprawia, że praca obrabiarkmi plazmowymi KT7 CNC to czysta przyjemność.  Specyfikacja techniczna wycinarki plazmowej CNC
  SILVER 150-300

  Rodzaj stołu Wodny
  Nośność stołu 4000 kg
  Waga netto maszyny 750 kg
  Ilość wody 500 l
  Prędkość przejazdu 15000 mm/min
  Cięcie gazem NIE
  Ocynkowana konstrukcja TAK
  Malowanie NIE
  Rozmiary maszyny 3700x2040x1280 mm
  Poszerzenie bramownicy TAK

  Nominalne pole robocze 1500x3000 mm
  Typ pulpitu Zintegrowany wersja C
  Rozmiar monitora 20’’
  Monitor dotykowy NIE
  Interfejs USB 2x
  Klawiatura Gumowa
  Manipulator kulowy NIE
  Regulator wysokości TAK
  Program CAM TAK
  Program CAD TAK
  Program do cięcia TAK
  Kule transportowe NIE
  Uchwyty na widły TAK
  Regulowane nogi podporowe 6
  Wanna ocynk

  System autom. smarowania NIE
  Centralny napęd bramy Heavy Duty Tape TAK
  Napęd bramy obustronny na listwie zębatej NIE
  LSCG - Leveling System Chamfering Gates TAK
  DR - Dynamic Referencing TAK
  QS - Quick Start TAK
  RBE - Rotary Basing Edge TAK
  TSC - Torch Sensor Control TAK
  Stop&Go TAK

   

  Wycinarka plazmowa CNC - SILVER 150-300

  Wycinarka plazmowa 150-300Silver jest doskonała obrabiarką sterowaną numerycznie. Zastosowane w przecinarce rozwiązania znane są w pozostałych maszyn cnc firmy KT7 CNC. W pełni ocynkowana konstrukcja, możliwośc pracy z dowolnym agregatem plazmowym oraz doskonała relacja jakości do ceny sprawia iż wycinarka plazmowa Silver znajduje odbiorców niezwykle często.