Home / O firmie / O nas

KT7 CNC to:

  • wiodący europejski producent przecinarek plazmowych i gazowych
  • całkowicie polska produkcja
  • pełna powtarzalność modelowa
  • rozwiązania najwyższej jakości
  • sprawdzeni dostawcy
  • setki wdrożeń na całym świecie
  • liczne opatentowane autorskie rozwiązania
  • kilkudziesięciu inżynierów i konstruktorów maszyn
  • pełna certyfikacja maszyn zgodna z normami ISO (Tuv, Dekra)

Witamy

Cieszymy się z tego, że odwiedziłeś serwis internetowy marki KT7 CNC. Mamy nadzieję iż serwis przystępnie wyjaśni wszelkie zagadnienia związane z konstrukcją produkowanych urządzeń oraz w znacznym stopniu przybliży profil produkcji oraz zainteresuje możliwościami technicznymi maszyn. Marka KT7 CNC jest to pełni polski producent maszyn sterowanych numerycznie, potocznie zwanymi CNC do cięcia plazmowego i tlenowego. Firma jest wiodącym wytwórcą przecinarek w Europie środkowo-wschodniej dostarczając maszyny odbiorcom na całym świecie.

Ciągły rozwój sprawia, że nowoczesne w pełni powtarzalne wypalarki znajdują zastosowanie w każdym współczesnym przedsiębiorstwie na całym świecie. Jakość i prostota obsługi maszyn KT7 CNC sprawia, że grono to powiększa się w niezwykle dynamicznym tempie.

Jakość i niezawodność

Wypalarki plazmowe i plazmowo-gazowe KT7 CNC to niezmiennie najwyższa jakość gwarantująca niezawodną pracę przez lata. Seryjna produkcja gwarantująca pełną powtarzalność komponentów w ramach jednego modelu sprawia, że użytkownicy maszyn sterowanych numerycznie tej marki cenią łatwość obsługi i przemyślane rozwiązania.
Cechy te mają olbrzymi wpływ na obsługę serwisową maszyny. Wypalarki plazmowe KT7 CNC są narzędziem zapewniającym sukces.

Globalna Marka

Firma KT7 CNC jest doskonale rozpoznawalną na całym świecie. Rozbudowana sieć dystrybucyjna, dostarczanie maszyn dla uznanych światowych marek sprawiły, że wypalarki plazmowe i tlenowe odnaleźć można w każdym zakątku naszej planety. Zaufanie jakim cieszy się firma sprawia, że polska myśl techniczna pracuje od lat nie tylko w Polsce, całej Europie, ale również licznych krajach Arabskich, Indiach, Afryce, Rosji.

Jakość produkowanych urządzeń, łatwość obsługi i wdrażania instalacji oraz niebagatelne zdolności produkcyjne sprawiły iż toruńska spółka jest pewnym partnerem dla licznych znanych i uznanych firm. Doskonałym przykładem na to jest podmiot o światowym zasięgu RYWAL RHC którego wypalarki plazmowe i wycinarki plazmowo-tlenowe powstają w zakładach KT7 CNC.

Nieustanny Rozwój

By sprostać potrzebom rynku krajowego oraz międzynarodowego KT7 CNC stawia na rozwijanie nowych rozwiązań usprawniających pracę, trwałość i jakość produkowanych maszyn. Dzięki współpracy z wieloma ośrodkami badawczo-rozwojowymi, wykwalifikowanej kadrze projektowej oraz bacznej obserwacji światowych trendów sterowane cyfrowo wypalarki plazmowe są zawsze o krok od konkurencyjnych rozwiązań. Ogromne doświadczenie w zakresie konstruowania doskonałych maszyn przemysłowych w połączeniu systemem produkcji opartym o ujednolicone linie montażowe sprawia, że wszelkie zmiany w wycinarkach plazmowych produkowanych przez KT7 CNC są zmianami na lepsze.

Sprawdzone rozwiązania

W czasie producki wycinarek plazmowych CNC ogromny nacisk połżony jest na jakosć rozwiązań. Staranny dobór i sprawdzeni dostawcy sa kluczem do jakosci. Elementy konstrukcyjne oraz mechaniczne wycinarek plazmowych i plamzmowo-gazowych wykonywane są na centrach obróbczych, gwarantujących wysoką dokładność oraz powtarzalność produkcji. Kolejne etapy montażu wykonywane wg procedur montażowych, poddawane są szczegółowej analizie i kontroli, co gwarantuje powtarzalność i wysoką jakość finalnego produktu.

Globalne Wsparcie

Projektowane i produkowane w Polsce maszyny sterowane cyfrowo marki KT7 CNC pracują w wielu krajach. Użytkownicy przecinarek plazmowych i plazmowo-tlenowych w każdym zakatku świata mogą liczyć na pełną pomoc. Lokalni partnerzy serwisowi przy współpracy z globalną siecia dealerską gwarantują pełne wsparcie przez długie lata użytkowania maszyn.

Wypalarki plazmowe to pełne wsparcie techniczne, merytoryczne, łatwa obsługa i gwarantowana wysoka jakość. To dzięki tym czynnikom maszyny KT7 CNC współtworzą procesy przemysłowe całej Europie, Rosji, Emiratach Arabskich czy Indiach. Jakość, łatwość obsługi, bezawaryjność sprawia, że wypalarki plazmowe i plazmowo-gazowe firmy są właściwym wyborem dla każdego przedsiębiorstwa gdziekolwiek by się nie znajdowało. KT7 CNC zdobyło zaufanie setek firm zarówno w Polsce jak i na świecie. Stale zwiększająca się liczba zainstalowanych maszyn jest tego najlepszym dowodem.
 

O Firmie - KT7 CNC

Polski producent wypalarek plazmowych, wycinarek plazmowo-gazowych sterowanch numerycznie. Wszystkie maszyny KT7 CNC są projektowane i produkowane w Polsce. Uniwersalnośc obrabiarek plazmowych, najnowsze światowe rozwiązania, prostota obsługi i bezawaryjnośc ploterów cnc to cechy które sprawiają, że firmie zaufały setki odbiorców na całym świecie. KT7 CNC jest dostawcą wypalarek plazmowych dla wielu uznanych, światowych marek w branży