Home / O firmie / Polityka Jakości

ISO PN-EN 9001-2015 KT7 CNC

Wszystkie maszyny KT7 CNC posiadają pełną certyfikację PN-EN ISO 9001-2015 w zakresie projektowania, konstrukcji, wdrożeń i produkcji maszyn przemysłowych.
Przecinarki plazmowe i plazmowo-gazowe spełniają najbardziej wyśrubowane normy światowe w zakresie konstrukcji obrabiarek sterowanych numerycznie.
Fakt ten przekłada się na jakość i wieloletnią bezawaryjną pracę ploterów KT7 CNC.

Obrabiarki CNC made in Toruń

Made in Toruń znak jakości potwierdzający jakość produkowanych maszyn, solidność marki oraz zaangażowanie KT7 CNC we wspieranie lokalnych inicjatyw. Kapituła przyznająca to wyróżnienie była pod ogromnym wrażeniem. KT7 CNC jest zaszczycone przyznanym laurem oraz dumne z tego, że produkty wytwarzane pod Toruniem znane są na całym świecie.

Złoty medal na Poznańskich Targach

Opracowane przez zespół projektowy KT7 CNC innowacyjne rozwiązania zostały docenione przez specjalistów kilkudziesięcioma nagrodami branżowymi, a ich jakość potwierdziło w praktyce kilkuset klientów z Polski i zagranicy.

Wśród licznych wyróżnień warto wspomnieć o przyznanym przez kapitułę Złotym Medalu targów ITM w Poznaniu. Trofeum to przyznane zostało w kategorii innowacyjny produkt. Wyróżnienie dotyczyło plotera plazmowego KSPG 200-400 Compakt wraz z generatorem wodoru EP-560A firmy Rywal RHC.
Urządzenie jako pierwsze w Polsce wykorzystuje mieszankę wodoru i tlenu w procesie cięcia tlenem. Poprzez elektrolizę wody wytwarzany jest wodór i tlen o bardzo wysokiej czystości <99,99%.
Ta rewolucyjna technika uważana jest za rozwiązanie wybiegające daleko w przyszłość i pozwalające na uniezależnienie się od gazów wykorzystywanych w systemach tlenowo-paliwowych.

Mecenas Toruńskiego Sportu

Kt7 CNC od lat wspiera toruńskie drużyny oraz wydarzenia sportowe i kulturalne.

To dzięki tytularnemu wsparciu drużyna Kt7 CNC Budowlani Toruń awansowała do najwyższej ligi rozgrywek siatkówki Kobiet zapewniając wcześniej ogrom emocji dla kibiców w trakcie walki o awans. Drużyna Kt7 CNC Budowlani Toruń to utytułowana toruńska drużyna z ogromną historią in licznymi sukcesami, do których Kt7 CNC przyczynia się od lat.

Sposoring Kt7 CNC pozwolił na to by 397 zawodników z 39 europejskich krajów wzięło udział w odbywających się w Toruniu Mistrzostwach Europy w Szermierce.
 

Polityka Jakości - Kt7 CNC

Jakość jest nadrzędną wartością produktów Kt7 CNC