Home / Oferta / Maszyny CNCPlotery plazmowe CNC

Maszyny sterowane numerycznie marki KT7 CNC projektowane i wytwarzane są w całości w Polsce. Większość produkcji stanowią uznane w Kraju jak i na świecie wypalarki plazmowe o konstrukcji kompaktowej. Pola robocze wycinarek cnc idealnie współgrają z dostępnymi na rynku, najpopularniejszymi arkuszami blach.

Firma buduje również portalowe wycinarki plazmowe oraz wypalarki plazmowo-gazowe na indywidualne zamówienie. Rozmiary pól roboczych sięgają 4 metrów szerokości i 46m. długości. Obrabiarki plazmowe tej klasy KT7 CNC uzbroić można w źródło o dowolnym amperażu.

Jakość

Wycinarki plazmowe jak i rozwiazania plazmowo-tlenowe produkowane prze KT7 CNC od lat wyróżniają się cechami takimi jak:
 • jakość konstrukcji i komponentów
 • łatwość w obsłudze i transporcie
 • wysoka precyzja pracy
 • sprawdzine, światowe rozwiązania
 • Sieć dealerska KT7 CNC dostarcza kompleksowe rozwiązania plazmowe dopasowane do potrzeb klienta. Standardowe wycinarki plazmowe dostępne są od ręki. Czas oczekiwania na wypalarkę plazmowo-tlenową na tle innych producentów obrabiarek plazmowych jest bezkonkurencyjnie krótki. W skład kompletu, poza budowanymi w zakładach produkcyjnych firmy ploterów plazmowych wchodzi również agregat plazmowy o odpowiednio dopasowanym do potrzeb klienta amperażu zapewniający najwyższą jakość krawędzi detalu i bezawaryjną, długoletnią pracę.
  Ponadto, elementem wycinarki plazmowej jest kompresor śrubowy zapewniający idealne dla agregatu plazmowego parametry jakościowe powietrza.
   

  Wypalarki plazmowe i plazmowo-gazowe KT7 CNC

  Wypalarki plazmowe i plazmowo-gazowe KT7 CNC to niezmiennie najwyższa jakość gwarantująca niezawodną pracę przez lata. Seryjna produkcja gwarantująca pełną powtarzalność komponentów w ramach jednego modelu sprawia, że użytkowinicy maszyn sterowanych numerycznie tej marki cenią łatwość obsługi i przemyślane rozwiązania. Cechy te mają olbrzymi wpływ na obsługę serwisową maszyny. Wypalarki plazmowe KT7 CNC są narzędziem zapewniającym sukces.