Home / Oferta / Zdalne Sterowanie CutApp

CutApp - zdalne sterowanie każdą maszyną Kt7 CNC

Zdalne Sterowanie CutApp

Moduł zdalnego sterowania umożliwia obsługę maszyny bez konieczności pracy przy pulpicie.
Podnosi jeszcze bardziej użyteczność i ergonomię wypalarek plazmowych i plazmowo-gazowych Kt7 CNC. Pozwala na jeszcze precyzyjniejsze dobieranie parametrów w czasie rzeczywistym.
Aplikacja CutApp pozwala wkroczyć operatorowi maszyn Kt7 CNC na wyższy poziom obsługi.

Innowacyjne rozwiązanie

Oprogramowanie CutApp jest kolosalnym krokiem ku jeszcze lepszej, wydajniejszej i bardziej ergonomicznej pracy maszyn plazmowych i plazmowo-gazowych Kt7 CNC. W pełni funkcjonalny pulpit sterowniczy który można nosić w kieszeni. Dostępny dla wszystkich platform mobilnych.

CutApp to:

 • start i stop programu w dowolnym momencie
 • bazowanie wypalarki również z systemem RBE
 • płynna zmiana wartości prędkości cięcia
 • możliwość ręcznego sterowania osiami X, Y, Z
 • dodatkowy przycisk bezpieczeństwa STOP

 • Jeszcze łatwiej, więcej i szybciej, a przede wszystkim wszechstronnie

  CutApp współpracuje z każdą wycinarką Kt7 CNC, zarówno plazmowymi jak i gazowo-plazmowymi. Oprogramowanie o wysokiej funkcjonalności jest doskonałym wsparciem dla operatorów pracujących już z rozwiązaniami Kt7 CNC jak i stawiających w tej materii pierwsze kroki. Aplikacja CutApp może być zainstalowana na dowolnym telefonie bądź tablecie.
  Obustronna komunikacja między wypalarką Kt7 CNC, a zainstalowanym oprogramowaniem odbywa się poprzez protokół Bluetooth i jest całkowicie bezpieczna oraz odporna na zakłócenia.

  Zamień swój telefon bądź tablet w pilot zdalnego sterowania do dowolnej maszyny Kt7 CNC instalując w prosty sposób oprogramowanie CutApp

  Bezpieczne pobieranie z Google Play
   

  Pilot zdalnego sterowania w wypalarkami plazmowymi - KT7 CNC

  Pilot zdalnego sterowaniali KT7 CNC to idealny dodatek do wypalarkek Kt7 CNC Zastosowanie tego urządzenia podnosi uniwersalność wypalarki plazmowej sterowanej numerycznie. Duża rozpiętość średnicy obrabianych elementów zapewnia duże obłożenie w przypadku prac zleconych. Obrabiaraka plazmowa cnc w połaczeniu z obrotnikiem opartym o autorskie rozwiązania KT7 CNC charkatryzujące się olbrzymią ergonomią i prostym działniem to doskonały wybór małych i średnich przedsiębiorstw.