Home / Dołącz do nas / Ogłoszenia o pracę

Poszukujemy Montera-Slusarza

Jeśli jesteś osobą pracowitą, sumienną, lubisz majsterkować, interesujesz się mechaniką i nowinkami technicznymi, nie boisz się nowych wyzwań. Dołącz do nas.

Podanie o pracę prosimy składać wraz z opisem dotychczasowego jej przebiegu oraz doświadczeniem pod adres mailowy biuro@kt7.pl
Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 690-250-390

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

1. Zadania:
- montaż maszyn w zespole
- prace ślusarskie

2. Wymagania:
- chęć do pracy
- zaradność, samodzielność 3. Dodatkowymi atutami będą:- doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku
- doświadczenie w działach utrzymania ruchu jako mechanik
- doświadczenie i wiedza w zakresie pneumatyki/ mechaniki/ budowy maszyn
- doświadczenie w spawaniu MIG

4. Warunki pracy:
- umowa o pracę,
- wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.

Dołącz do zespołu jedynego seryjnego producenta wypalarek cnc w tej części świata.

KT7 CNC, jedyny producen wypalarek plazmowych i przecinarek plazmowo-gazowych w Europie Środkowej i Wschodniej poszukuje pracowników na wiele stanowsk. Ciągły rozwój, podbijanie kolejnych światowych rynków obrabiarkami sterowanymi numerycznie.