Home / O firmie / O firmie KT7 CNC

KT7 CNC – światowy produkt z Polski

Producent wycinarek plazmowych oraz gazowych


logo Kt7 CNC

KT7 CNC to całkowicie polski kapitał, bazujące na światowych osiągnięciach rozwiązania technologiczne oraz zespół inżynierów, który stale pracuje nad ulepszaniem wycinarek i ploterów plazmowych.

Zespół KT7 CNC na polskim rynku automatyki przemysłowej obecny jest od wielu lat. Ponad dekada doświadczeń specjalistów z różnych dziedzin zaowocowały postaniem produkowanych w 100% w Polsce wycinarek i ploterów CNC. Umiejscowienie produkcji w kraju. Przekłada się to na jakość wykonania, dostosowanie do potrzeb firm z sektora MSP oraz możliwość szybkiego dostarczenia zamówionego produktu do klienta.

Historia firmy, jak w wielu przypadkach, ma początek we wspólnym poszukiwaniu rozwiązania problemu przez kilku specjalistów z różnych branż. Założyciele KT7 CNC dostrzegli, że na polskim i europejskim rynku brakuje produktu, który łączy wysoką jakość oraz cenę dostosowaną do realiów rynkowych małych i średnich firm.

Podjęto decyzję o rozpoczęciu seryjnej produkcji polskich wycinarek plazmowych – do tej pory znalazły one uznanie w ponad setce firm, w których na co dzień są podstawowym składnikiem parku maszynowego.

Pełna powtarzalność produkcji w ramach jednego modelu to jedna z najważniejszych cech wyróżniających wycinarki KT7 CNC. Znacznie ułatwia to eksploatację oraz serwis maszyn. Firma stawia także na nowoczesny system pomocy swoim klientom, nie tylko w sytuacjach awaryjnych, ale także w codziennej eksploatacji –

do dyspozycji klientów KT7 pozostaje biuro obsługi klienta, w którym pracują wysoko wykwalifikowani technicy biorący udział w procesie projektowania, produkcji i testów urządzeń.

Serwisanci na stale współpracują z działem projektowania i produkcji, dzięki czemu są w stanie w szybkim tempie udzielić telefonicznych wskazówek każdemu klientowi, a w razie potrzeby wybranym przez klienta czasie dotrzeć na miejsce i pomóc w rozwiązaniu ewentualnych problemów.

Salon sprzedaży KT7

KT7 CNC skupia się na projektowaniu i produkcji wycinarek plazmowych oraz gazowych, które usprawniają i przyspieszają procesy produkcyjne.

Maksymalne uproszenie konstrukcji przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności wycinarek powoduje, że są one szybkie i bezawaryjne. Niezwykle istotną cechą wycinarek KT7CNC jest łatwość i ergonomia ich obsługi – dzięki czemu od chwili zakupu do momentu rozpoczęcia produkcji nie mija wiele dni żmudnych szkoleń i nauki obcojęzycznych interfejsów. Ponadto nie bez znaczenia dla użytkowników końcowych jest małe zużycie materiałów eksploatacyjnych, surowców i niska emisja gazów w tracie eksploatacji maszyn.

Wycinarki plazmowe i gazowe KT7 CNC produkowane są w systemie taśmy montażowej, co znacząco wypływa na ich atrakcyjną cenę i jednocześnie pozwala zwiększyć precyzję samego montażu.

Wysoka jakość wycinarek, ich estetyczny wygląd i atrakcyjna cena powodują, że z roku na rok rośnie liczba klientów z Polski i Europy, którzy dzięki obecności firmy na najważniejszych krajowych oraz zagranicznych targach i wystawach przemysłowych decydują się na uzupełnienie parku maszynowego w pochodzących z polski produkt marki KT7 CNC.

Walory te zostały także docenione w 2015 i 2016 na licznych targach maszyn i automatyki przemysłowej.


Producent Ploterów CNC do Przecinarek Plazmowych

O firmie KT7 CNC | Wycinarki, plotery plazmowe i gazowe CNC

KT7 CNC | Copyright © 2016 www.bestdesign.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.